Buďte súčasťou úspechu
a staňte sa jedným z nás!

Ako súčasť vedúceho európskeho stavebného koncernu, pôsobíme ako komplexný poskytovateľ služieb property a facility managementu. Naše vysoké kvalitatívne štandardy, prvotriedne služby a spoľahlivosť sú vysoko cenené našimi klientmi po celej Európe.

Kľúčom k nášmu úspechu sú kvalifikácia, motivácia a pripravenosť našich spolupracovníkov. Z toho dôvodu prikladáme dôraz na školenie a ďalší profesionálny rozvoj všetkých pracovných a vekových kategórií v našej spoločnosti.

Máte záujem pracovať pre dynamicky sa rozvíjajúcu medzinárodne aktívnu spoločnosť v oblasti property a facility manažmentu?
Vytvorte si kariéru u nás!

Pracovné ponuky

Pomocný pracovník údržby budovy

Informácie o pracovnom mieste Miesto práce Bratislava Termín nástupu ASAP Druh prac. pomeru na dohodu (brigády) Mzdové podmienky (brutto) 6,50 EUR/hod.+ príplatky v rámci Zákonníka práce za prácu vo sviatok,

Inštalatér – údržbár

Informácie o pracovnom mieste Miesto práce Slovnaftská, Bratislava Termín nástupu ASAP Druh prac. pomeru plný úväzok Mzdové podmienky (brutto) 900 – 1300 EUR/mesiac Náplň práce, právomoci a zodpovednosti • Vykonávanie