O nás

2006
Vznik
Spoločnosť STRABAG Property and Facility Services s. r. o. vznikla 19.mája 2006 ako spoločný podnik nemeckej firmy Deutsche Telekom Immobilien und Service GmbH a slovenskej spoločnosti TRAJEKT, a.s. pod názvom DeTe Immobilien – Slovakia, s.r.o.
2006
2009
Rozšírenie
Takmer o tri roky neskôr – 1.3.2009 prevzala podiel De Te Immobilien rakúska skupina STRABAG a na medzinárodnej úrovni vstúpila do facility bussinesu v niekoľkých európskych krajinách. Na slovenskom facility trhu pôsobí už viac ako 10 rokov a za ten čas si vybudovala stabilné postavenie a vynikajúce meno, s ktorým sa spája vysoká profesionalita, kvalitné služby a spokojnosť zákazníkov
2009

     Hlavnou činnosťou spoločnosti je komplexná správa a údržba budov, prevádzka a údržba klimatizácií, údržba elektroinštalácií a elektrospotrebičov,  prevádzka a údržba výťahov, požiarna ochrana, registratúra a archív, starostlivosť o životné prostredie, odpadové hospodárstvo, odborné prehliadky a skúšky hradených technických zariadení, letná a zimná údržba areálov, upratovanie vonkajších a vnútorných plôch, stavebné práce menšieho rozsahu, rekonštrukčné stavebné práce a mnohé ďalšie činnosti z oblasti technického a infraštruktúrneho facility managmentu.
Spoločnosť zamestnáva približne 200 zamestnancov a väčšinu servisov zabezpečuje vlastnými pracovníkmi.

     Spoločnosť STRABAG-PFS je členom Slovenskej asociácie facility managmnetu, ktorá združuje všetky významné profesné  spoločnosti na Slovensku.

IMG_6609_1 (1)

     STRABAG-PFS dlhodobo patrí medzi lídrov facility spoločností na slovenskom trhu a zabezpečuje servis pre klientov, ktorí patria medzi najvýznamnejšie slovenské spoločnosti.

     Medzi referencie  STRABAG-PFS patria spoločnosti ako SLOVNAFT, a.s., SLOVAK TELEKOM, a.s., ALLIANZ a.s., Slovenská sporiteľňa, a.s., Lenovo, Eustream, a.s.,  Slovenská pošta a mnohé ďalšie.